Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

Akademia Skolimowska już za nami!

 

Dziewięć zjazdów, które odbyły się w ramach flagowego projektu liderskiego Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej – Akademii Skolimowskiej, było z pewnością niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla jej aktualnych absolwentów, jak i organizatorów. Projekt, dzięki udziałowi ponad trzydziestu wykładowców, pozwolił zdobyć jego uczestnikom ogromną wiedzę z zakresu energetyki i finansów oraz działania państwowości.

 

Akademia umożliwiła również poznanie wspaniałych i wartościowych ludzi. Wierzymy, że znajomości te owocować będą nie tylko wspólnymi projektami w przyszłości, ale również długoletnimi relacjami. Mamy nadzieję, że będzie nam wszystkim dane ponownie spotkać się w Skolimowskim Domu, gdzie spędzimy kolejne długie nocne godziny na debatach, wymianach poglądów i doświadczeń oraz będziemy miło wspominać spędzony czas w ramach szkoleń.

 

Akademia Skolimowska edycja 2019/2020 zakończyła się.

Oficjalnie staliśmy się absolwentami Skolimowa, rocznik 2020.

Nie mówimy: żegnajcie, ale do zobaczenia!

 

Projekt został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne