Zarząd Główny 2018-2020:

Dawid Moryl - prezes Zarządu Głównego

Paweł Witowski - wiceprezes Zarządu Głównego

Marta Płuciennik - skarbnik

Mariusz Koper - sekretarz 

Mateusz Dec - rzecznik prasowy 

 

Maria Olechowska - prezes oddziału łódzkiego  (od 9.4.2017)

Łukasz Żmuda - prezes oddziału toruńskiego (od 18.3.2018)

Agnieszka Łajs - prezes oddziału poznańskiego (od 9.2017)

Wojciech Kawalec - prezes oddziału krakowskiego (od 12.11.2016)

Paweł Mossakowski - prezes oddziału warszawskiego (od 9.4.2017)

Paweł Witowski - prezes oddziału wrocławskiego 

Marek Michałek - prezes oddziału śląskiego (od 12.11.2016)

Aleksy Guzowski - prezes oddziału gdańskiego

 

Komisja Rewizyjna:

Maciej Skotnicki - członek Komisji Rewizyjnej

Magdalena Turowska - członek Komisji Rewizyjnej

Marlena Bodo - członek Komisji Rewizyjnej

 

Zarząd Główny 2016-2018:

Maciej Skotnicki - prezes 

Gniewomir Śpiołek - wiceprezes ds. finansów

Monika Wojtkowiak - wiceprezes ds. mediów i promocji

Marlena Bodo - skarbnik

Marta Płuciennik - sekretarz

Filip Wielanier - rzecznik prasowy

 

Piotr Bednarek / Maria Olechowska - prezes oddziału łódzkiego 

Marta Grabowska / Łukasz Żmuda - prezes oddziału toruńskiego

Zuzanna Rakowicz / Agnieszka Łajs - prezes oddziału poznańskiego 

Wojciech Kawalec - prezes oddziału krakowskiego 

Izabela Perkowska / Paweł Mossakowski - prezes oddziału warszawskiego

Jakub Lasota - prezes oddziału wrocławskiego 

Marek Michałek - prezes oddziału śląskiego

 

Zarząd Główny 2014-2016:

Paweł Leszczyński - prezes

Szymon Dziubicki - wiceprezes

Maciej Skotnicki - wiceprezes

Michał Płatek - skarbnik

Piotr Juchowski - sekretarz (od 05.04.2016 do 30.05.2015)

Agnieszka Stryczek - sekretarz (od 30.05.2015)

 

Katarzyna Jugo - członek zarządu

Karol Tomaszewski - członek zarządu

Tomasz Krok - członek zarządu

Magdalena Turowska - członek zarządu

Michał Zakrzewski - członek zarządu

Łukasz Płoski - członek zarządu

Piotr Juchowski - członek zarządu (od 30.05.2015)

Piotr Bednarek - członek zarządu (od 30.05.2015)

Dominik Jędrek - członek zarządu (od 30.05.2015)


Komisja Rewizyjna:

Paweł Kurtyka - Członek Komisji Rewizyjnej

Martyna Dziubałtowska - Członek Komisji Rewizyjnej

Aleksandra Zegan - Członek Komisji Rewizyjnej

Agnieszka Stryczek - Członek Komisji Rewizyjnej

Mirosław Krzyżak - Członek Komisji Rewizyjnej

 

Zarząd Główny 2012-2014:

Paweł Kurtyka - prezes

Michał Jacuń - wiceprezes (od 31.03.2012 do 24.03.2013)

Aleksandra Zegan - wiceprezes (od 24.03.2013)

Mirosław Krzyżak - skarbnik

Agnieszka Stryczek - sekretarz

Sebastian Kęciek - członek zarządu

Witold Olszyk - członek zarządu (od 24.03.2013)

Mateusz Kopytowski - członek zarządu (od 24.03.2013)

Paweł Leszczyński - członek zarządu (od 24.03.2013)

Piotr Patkowski - członek zarządu (od 24.03.2013)

Marta Orwat - członek zarządu (od 24.03.2013)

 

Zarząd Główny 2010-2012:

Paweł Kurtyka - prezes

Mateusz Kalita - członek zarządu

Grzegorz Sobol - członek zarządu

Konrad Kukliński - członek zarządu

Martyna Pawlak - członek zarządu

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne