Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

Następnym zespołem, który wystąpi na Złym Festiwalu jest ffe

Kwartet składa się z wokalu (Marta Bronowska), pianina (Tomasz Słowik), kontrabasu (Krystian Małecki) i perkusji (Przemysław Wójcik). 

Marta Bronowska - wokalistka. Swoją przygodę z muzyką zaczęła od przedszkola, gdzie to już bardzo aktywnie udzielała się w życiu kulturalnym miasta. Uczestniczka wielu konkursów wokalnych na różnych szczeblach. Kocha muzykę i chce cały czas rozwijać się w tym kierunku.

Krystian Małecki - basista, muzyk z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent szkoły muzycznej II stopnia na kontrabasie we Włocławku. Studiuje na wydziale jazzu i rozrywki na AM w Katowicach. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do muzyki, którą kocha.

Przemysław Wójcik -perkusista. Muzyka to całe jego życie. Absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, AM w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Członek zespołów takich jak Black Way, Hellbound oraz zespół Eventis. Porusza się w różnej stylistyce muzycznej, zawsze z pasją. Gra również na instrumentach perkusyjnych min. wibrafonie czy ksylofonie. Dodatkowo gra na pianinie i basie.

Tomasz Słowik: Muzyk, Pianista, Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazz'u w klasie fortepianu, członek zespołów jazzowych, pianista w zespole Flama, autor utworów, kompozycji, akompaniator, muzyk sesyjny, gra również na trąbce, z muzyką związany od 9-go roku życia, zawsze z pasją i szacunkiem podchodzi do grania i muzyki którą się interesuje.

W ich wykonaniu usłyszymy “Softly as in a morning sunshine”, “On green dolphin street”, “My secret love”, “I didn’t know what time it was” “If I should lose you”.

 

-----------------------

 

Festiwal jest częścią zadania publicznego finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. 

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne