Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

SZANOWNI PAŃSTWO,

Oddajemy w Państwa ręce niniejszą publikację pod tytułem „Raport - zaangażowanie młodzieży w społeczeństwo obywatelskie”.

Niniejszy raport powstał na podstawie badania młodzieży w wieku od 15 do 29 roku życia, zrealizowanego na próbie badawczej ponad tysiąca osób. Celem, który przyświecał twórcom niniejszego badania była diagnoza zaangażowania młodzieży w społeczeństwo obywatelskie oraz odpowiedź na pytanie - co zrobić, by młodzi ludzie jeszcze bardziej aktywnie uczestniczyli w życiu społecznym?

 

Mamy nadzieję, że zebrany materiał badawczy oraz kompleksowa analiza wypełnionego przez młodzież kwestionariusza pozwoliła w znacznym stopniu zrealizować wspomniane wyżej cele badania.

Z całą pewnością publikacja raportu będzie szansą na pogłębienie dyskusji na temat budowy społeczeństwa obywatelskiego w Polsce oraz roli młodzieży w tym zakresie.

 

W celu zobaczenia całej publikacji prosimy kliknąć na okładkę albumu znajdującą się poniżej:

 

 

 Raport powstał i został wydany dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033.

 

 

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne