Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97
 

 

Prezes:        Marek Michałek

Kontakt:       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oddział śląski po krótkiej przerwie w działalności został na nowo reaktywowany w roku 2016. Jest jednym z najmłodszych w stowarzyszeniowej rodzinie. Oddział tworzą głównie osoby z Uniwersytetu Śląskiego ale też i z innych uczelni wyższych. Na czele z nowym zarządem oddział ma wiele planów i zapału do działania. Liczy około 10 osób.

Naszym celem jest popularyzowanie debaty społecznej i politycznej. Organizujemy debaty naukowe i akademickie. Kultywujemy pamięć historyczną poprzez upamiętnianie rocznic oraz przygotowywanie referatów przerabianych na spotkaniach.

 

 

Organizujemy spotkania z ciekawymi osobami. Współpracujemy z lokalnym odziałem IPN oraz innymi organizacjami o podobnym profilu. Wspieramy idee samorządowe i prawicowe stowarzyszenia.

Jeżeli jesteś młodą, aktywną osobą studiującą w Katowicach i okolicy oraz zależy Ci na Polsce, wstąp w szeregi naszego oddziału.

Serdecznie zapraszamy!

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne