Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

DRODZY STUDENCI 

STOWARZYSZENIE STUDENCI DLA RZECZYPOSPOLITEJ PRAGNIE OGŁOSIĆ NADCHODZĄCĄ REKRUTACJĘ❗

CZY PRAGNIESZ REALIZOWAĆ AMBITNE PROJEKTY❓

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej zrealizowało ponad 200 projektów na obszarze Polski. Nasi przedstawiciele organizowali wykłady, projekty plenerowe, wydarzenia upamiętniające istotne wydarzenia historyczne. Sztandarowym wydarzeniem jest projekt Namiotów Wyklętych upamiętniający postawy podziemia antykomunistycznego. Od 2019 roku Stowarzyszenie reaktywowało Akademię Skolimowską - projekt Akademii Liderów z bardzo bogatą tradycją kształtowania osób aspirujących do przyszłych elit Rzeczypospolitej.

CHCESZ ŻEBY TWÓJ GŁOS BYŁ SŁYSZALNY W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ❓

Członkowie Stowarzyszenia posiadają różne zainteresowania, poglądy i doświadczenie życiowe. Przypominają, że jednym z najważniejszych obywatelskich obowiązków jest troska o dobro Ojczyzny. Deklarują chęć nawiązania do najlepszych tradycji narodowej historii i starają się inicjować podnoszenie świadomości przede wszystkim młodych ludzi. By to osiągnąć Stowarzyszenie promuje zainteresowanie polityką, historią, tematyką społeczno-gospodarczą i ekonomiczną, wartościami patriotycznymi i republikańskimi, tradycjami narodowymi, polską literaturą i kulturą oraz działa na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. 

CHCIAŁBYŚ BYĆ CZĘŚCIĄ ORGANIZACJI, KTÓRA AKTYWNIE DZIAŁA W POLSKIM ŚRODOWISKU AKADEMICKIM OD PONAD DEKADY❓

W październiku w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Trójmieście oraz Toruniu odbędą się  specjalne spotkania rekrutacyjne! Jeśli studiujesz w innym mieście również możesz do Nas dołączyć i stać się liderem w swoim ośrodku akademickim. 

Zgłoś chęć działania z nami już dziś❗ 

Napisz do nas na Facebooku❗

NASZĄ PASJĄ JEST POLSKA! DOŁĄCZ DO NAS - DLA NIEJ❗

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne